Podrobnosti o našem řipojení k internetu

Jsme flexibilní - chápeme a akceptujeme různorodost zákazníků, díky čemuž nabízíme libovolný datum, kdy chcete za připojení k internetu platit. Je zcela na vás, jaký datum při zapojování internetu a sepsání smlouvy nahlásíte.

Internetové připojení bez závazku!

Rádi zlehčujeme placení - konkurence nikdy nenabízí odlišné tarify, přestože každý člověk má jiné potřeby, příjmy a možnosti. Pro všechny matky na mateřské dovolené a seniory nabízíme slevu ve výši 5%, se kterou je náš internet ještě levnější.

Pořádáme soutěže - pakliže rádi soutěžíte a máte chuť získat internetový Wi-fi vysílač zdarma, určitě s námi soutěžte! Výherce obdrží vysílač do vaší domácnosti v hodnotě 2.000 korun zcela zdarma. O soutěži budete informováni na našem webu.

Nabízíme nadstandardní služby - pokud chcete mít doma vlastní Wi-fi vysílač, není pro nás problém zapojit jej. Chytrý telefon, notebook, počítač, anebo třeba tablet můžete mít připojen do vaší sítě non-stop a bez omezení. Jednorázová cena za toto zapojení (wi-fi vysílač v domě) je 549,- Kč. AKCE do konce roku 2018 - WiFi router B/G/N má dvě 5dBi antény.

Podporujeme kreativitu - víme, že mnozí z vás umí dobře argumentovat a jsou schopni svým známým vysvětlit výhody našeho internetového připojení. Pakliže i vy rádi propagujete dobré služby, nabízíme vám za každého nového zákazníka, který se stane naším klientem, jeden měsíc internetu zdarma. Čím více zákazníků seženete, tím déle budete zdarma naše služby využívat.

Slyšíme a reagujeme - Nasloucháme svým zákazníkům a snažíme se své služby zlepšovat. Pokud máte jakýkoli nápad na zlepšení, připomínku či poznámku, budeme rádi, když nás kontaktujete. Nejlepší připomínky rádi nějakým způsobem odměníme.

Výhodná nabídka!

- K tarifu AIR3 cloudové úložiště
- K tarifu možnost webhosting
- Široká nabídka TV programů

Internet Sadská, ceník

Chcete mít Wi-Fi signál ve vaší pergole, na zahradě či v zahradním domku a rádi by jste profi řešení? Rozšíříme WiFi signál snadno a rychle! Je to easy, jednorázová cena = 1.500,- Kč PROFI řešení či 500,- Kč standardní řešení a to vše vč. montáže a zaškolení. Objednávejte e-mailem či telefonicky.

Internet v Sadská, wifi na zahradě

Rychlý kontakt:

Marek Stejskal Logo, Marek Stejskal

M: 605 939 413 P: 321 123 948
E: marek@trebestovice.cz
F: Facebook.com/MarekStejskal.cz
T: Twitter.com/marekstejskal
W: MarekStejskal.cz

Stručné aktuality

20.2.2018: Plánujeme navýšení spojů a nadále rozšiřujeme pokrytí na Nymbursku.

26.6.2017: Nově pokrýváme obce Milčice a Velké Chvalovice + část obce Tatce.

18.3.2017: Vybudovali jsme v Sadské další dva vysílače. Pokrýváme 99% obyvatel Sadské.

22.8.2016: Dbáme na bezpečnost! Chráníme celou naší síť proti činnostem malwaru a podobným infekcím. Naše servery shromažďují informace o bezpečnostních incidentech a zajišťují prakticky okamžité reakce. Naše síť je chráněna aniž byste ladili konfiguraci nebo instalovali software.

13.3.2016: K tarifům EXPERT cloudové uložiště zdarama o kapacitě 5 GB. Datové úložiště určené pro individuální uživatele umožňuje automaticky synchronizovat data mezi různými počítači a mobilními zařízeními uživatele, webovým rozhraním nebo je stejně snadno sdílet s kolegy.

28.7.2016:Hledáme vhodný objekt
Rozšiřujeme naši síť dále a hledáme nové lokace! Jste majitelem pro nás zajímavého (vysoká stavba s dobrým rozhledem po svém okolí) objektu? Chcete-li s námi navázat spolupráci a využívat rychlé pátěřní připojení a další bonusy? Neváhejte nás kontaktovat! Máme zájem rovněž o pronájem míst (střech, komínů, atp) k umístění naší technologie.

7.3.2016: Navýšení rychlosti všem klientům a spuštění TV.

15.2.2015: Spustili jsme testovací provoz TV. Nyní můžete sledovat 70 TV programů online odkudkoliv.

1.11.2014: Rozšiřujeme pokrytí v Sadské a okolí.

9.9.2014: Akce do konce roku 2014! Ke každému tarifu dostanete domácí WiFi router zdarma. Díky výstupu dvou 5dBi antén má tento router dvojnásobnou propustnost dat. Hodí se tak pro domácnost, či malou kancelář, kde je nutné obsluhovat více počítačů.

23.2.2014: Od března spouštíme nové tarify a navyšujeme rychlost + daruje každému webhosting ZDARMA o kapacitě 1 GB prostoru pro web - bez FUP (HTML/Flash/JavaScript/PHP).

25.6.2013: Doporučujeme zakoupit ke své televizi Android TV Box "Minix NEO X5". Odzkoušeno v naší síti.

18.4.2013: Není pro nás problém připojit náročného kienta, však posuďte sami. Jsme rychlejší, než jsme čekali - 95% populace má pomalejší internet.

Náš náročnější klient

30.3.2013: V Třebestovicích máme pokryto 100% a byla zde navýšena konektivita.

29.3.2013: Knihovna Sadská - Spuštěn HotSpot, WiFi zadarmo.

20.3.2013: Montáž kamerových zabezpečovacích systémů včetně přístupu odkudkoliv. Ke kamerám se může zákazník dostat kdykoliv, odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení

24.9.2012: V Sadské plánujeme další rozšíření našeho pokrytí přímo u náměstí.

7.1.2012: V Sadské rozšiřujeme naše pokrytí bezdrátovým internetem. K dnešnímu dni máme již několik vysílačů, které rozšiřují dostupnost našich služeb.
Sadská pokrytí

28.1.2011:Začínáme již prvního února! Přenos v síti SadskaOnline.cz rychlostí až 150 Mbps, odezva maximálně 20 milisekund, zprovoznění případných problémů do dvou hodin. Pro seniory a matky na mateřské dovolené nabízíme 5% slevu a za vámi získané zákazníky vás rádi odměníme měsíčním internetem zdarma.

Bezdrátová síť poskytovaná naší společnosti využívá mikrovlnné technologie (WiFi) v bezlicenčním pásmu. Jsme držiteli licence ČTÚ na provozování telekomunikačních služeb na základě osvědčení vydaného Českým telekomunikačním úřadem.
ČTÚ - Český telekomunikační úřad

Zapomeňte na pomalé a drahé připojení k internetu, SadskaOnline.cz přichází!

Užijte si své oblíbené služby

Užijte si internetové volání Skype, sociální síť Facebook anebo třeba komunikaci videohovorů. S naším internetem se neomezujete!

Rychlé informace

Jak nás kontaktovat

  • M: 605 939 413
  • P: 321 123 948
  • E: info@sadskaonline.cz
  • IČ: 86 97 19 99

Copyright, právní upozornění

Copyright 2018, SadskaOnline.cz. Všechna práva vyhrazena, Jakékoli kopírování obsahu bez písemného souhlasu striktně zakázáno.


Nejpohodlnější internetové připojení v Sadské a jeho okolí - Sadská je online.
Potřebujete poradit s výběrem vhodného tarifu? Volejte 603 819 160